Kreatywne warsztaty dla nauczycieli w ramach edukacyjnego projektu pt. "Inspiracje plastyczne Bambino, czyli jak zachęcić dzieci do podejmowania aktywności artystycznej"

Za nami warsztaty plastyczne Bambino, zorganizowane we współpracy z Parkiem Trampolin #KochamSkakać w Warszawie, które zgromadziły liczne grono nauczycieli przedszkolnych, wczesnoszkolnych, pedagogów oraz instruktorów warsztatów terapii zajęciowej zarówno z Mazowsza jak i z dalszych zakątków Polski. Podczas szkolenia uczestnicy doskonalili swoje umiejętności plastyczne i poznawali nowe techniki, wykonując własnoręcznie wielkanocne pisanki, zakładki do książek oraz piękne wiosenne reliefy. Profesjonalne wsparcie ze strony trenera, szeroka gama przyborów plastycznych i bogaty program szkolenia sprawiły, że uczestnicy warsztatów z wielkim, iście wiosennym entuzjazmem, podjęli edukacyjne wyzwanie, którego owocami będą dzielić się w swojej codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (placówki edukacyjne, instytucje kulturalne, sklepy i hurtownie papiernicze, firmy działające na rzecz dzieci) współorganizacją BEZPŁATNYCH warsztatów plastycznych Bambino do bezpośredniego kontaktu z Działem Marketingu https://st-majewski.pl/pl/dzial-marketingu

To wyjątkowa szansa, aby w swojej okolicy wesprzeć rozwój zawodowy nauczycieli, niezbędny do krzewienia sztuki i pobudzania kreatywności u dzieci i młodzieży.

 

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!