Violetta – nowy przebój w ofercie St. Majewski

Od premiery w lutym tego roku Violetta jest nieustannie najchętniej oglądanym programem w Disney Channel a jej udział w grupach 4-12 i 4-15 cały czas rośnie. Równocześnie, soundtrack z piosenkami z serialu od połowy sierpnia utrzymuje się w top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (źródło: ZPAV). Ta gwałtownie rozwijająca się licencja w ciągu jednego roku z sukcesem weszła nie tylko na rynki Europy Zachodniej, ale także do Polski i Rumunii a październikowa premiery na Węgrzech i w Czechach dodatkowo wzmocni jeszcze jej siłę oddziaływania.

Z tym większa przyjemnością informujemy, że w przyszłym sezonie produkty z Violettą będą dostępne w naszej ofercie. Firma St-Majewski będzie wyłącznym producentem podkategorii Paper Stationary. Dlatego też, przygotowywana jest jedna z najliczniejszych linii produktowych poświęconych tej licencji, która ma liczyć ponad 30 artykułów.

Jak zawsze możecie Państwo spodziewać się ciekawego disighnu i wysokiej jakości wykonania. Do kolekcji wejdą na pewno nasze produkty flagowe, czyli kredki Bambino w dwóch odsłonach (w owijce i w oprawie drewnianej) oraz wyroby papiernicze Unipapu. Jak zawsze, firma St-Majewski we współpracy z Disney Polska i innymi licencjobiorcami, będzie angażowała się też w liczne akcje mające na celu promocje naszych produktów i samej licencji.