Spotkanie z nauczycielami i Ministrą Edukacji Narodowej na konferencji Re@lnie Odpowiedzialni

Marka Bambino - partner Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Odłącz się - Połącz się” mającej na celu promowanie wiedzy na temat zrównoważonego korzystania z technologii przez dzieci – po raz kolejny wzięła udział w wydarzeniu skierowanym do nauczycieli i dyrektorów szkół, przedszkoli, żłobków, do specjalistów pracujących z dziećmi, a także do rodziców. Tym razem konferencja Re@lnie Odpowiedzialni odbyła się w Łodzi, na terenie Orientarium, a jej tematem przewodnim było zdrowie psychiczne młodego pokolenia - wyzwanie, które w dzisiejszych czasach wymaga szczególnej uwagi i zaopiekowania.

Na uczestników konferencji czekał ciekawy program wykładów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin nauki, którzy na co dzień pracują z dziećmi, rodzicami oraz nauczycielami. Prelekcje zaproszonych gości poruszały tematykę dobrostanu psychicznego młodych ludzi. Obecność wyjątkowej Gościni – Ministry Edukacji Narodowej – Barbary Nowackiej, podkreśliła znaczenie i aktualność poruszanych kwestii. W programie wydarzenia znalazły się również warsztaty i panele dyskusyjne, które umożliwiły uczestnikom wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk. Dodatkową atrakcją wydarzenia były tematyczne stoiska prezentacyjno - konsultacyjne partnerów programu oraz konkursy, a także conference packi, które zawierały nie tylko materiały edukacyjne, ale również atrakcyjne upominki, w tym zestaw plastyczny produktów Bambino.

Jak zawsze, stoisko Bambino cieszyło się dużą frekwencją. Nauczyciele mieli okazję zaczerpnąć inspiracji plastycznych, zapoznać się z nowościami produktowymi oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z użytkowania naszych produktów. 

Program Re@lnie Odpowiedzialni to więcej niż wydarzenie – to inicjatywa na rzecz prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią.

Więcej o inicjatywie:  odlaczsie-polaczsie.pl