Roksana Węgiel Ambasadorką marki ST.RIGHT

02.04.2019

Tego jeszcze nie było!

Z ogromną dumą informujemy Państwa, że Roksana Węgiel – pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior – została Ambasadorką marki ST.RIGHT!

Jesteśmy świadkami otwarcia nowego rozdziału w strategii marketingowej w naszej branży.
 

Kim jest Roksana Węgiel?

14-letnia wokalistka, zwyciężczyni I polskiej edycji programu the Voice Kids oraz pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Wygrana w programie otworzyła jej wiele możliwości. Jej pierwszy teledysk do singla „Żyj” został obejrzany ponad 11 milionów razy, a w mediach społecznościowych śledzi ją prawie 600 tysięcy osób. Obecnie Roxie dużo koncertuje, a już w czerwcu ukaże się jej debiutancki album!

Dzięki spektakularnemu występowi Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018, Polska została organizatorem tego międzynarodowego, muzycznego show w 2019 roku!

W maju bieżącego roku Roxie wystąpi w roli gościa specjalnego na dorosłej Eurowizji 2019 r. w Tel Awiwie.
 

Co przed nami?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz poszerzając portfolio marki, otwieramy się na branżę muzyczną podejmując współpracę z gwiazdą, o której jest głośno nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Postawiliśmy na osobę, której historia i osobowość idealnie wpasowała się w grupę docelową młodzieżowej marki ST.RIGHT.

Roksana Węgiel jako oficjalna Ambasadorka marki, będzie twarzą kampanii wizerunkowej ST.RIGHT. Powstanie specjalna kolekcja produktów z jej udziałem. Przed nami wspólne koncerty, konkursy i spotkania. Jednym zdaniem, będzie się działo!

 

Bądźcie z nami i śledźcie nasze wspólne działania.