"Podziel się Dobrem na Święta" - St.Majewski partnerem świątecznej inicjatywy Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Świąteczny czas to nie tylko dekoracje, błyskotki, prezenty, zakupy, łakocie, porządki czy piękne piosenki...To przede wszystkim czas, w którym należy dostrzec drugiego CZŁOWIEKA. Jako firma społecznie odpowiedzialna przez cały rok zaangażowani jesteśmy w przeróżne akcje, niosąc dobro potrzebującym https://st-majewski.pl/pl/dzialania-spoleczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia firma St.Majewski dołączyła do  inicjatywy „Podziel się Dobrem na Święta” organizowanej przez Fundacja TV Puls ,,Pod Dębem" na rzecz Seniorów - naszych wspaniałych dziadków czy prababć.

Efektem tej akcji jest blisko 2 300 świątecznych paczek o łącznej wartości 120 000 złotych! które trafią w najbliższym czasie do ponad 30-stu Domów Pomocy Społecznej oraz Dziennych Domów Pobytu w całej Polsce. Będą w nich również zestawy kreatywne i kredki Bambino, które z pewnością umilą Seniorom długie, zimowe wieczory i zachęcą do wspólnego spędzania czasu.

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC! Oglądając charytatywny blok reklamowy w TV Puls, który zostanie wyemitowany w Wigilię o godz. 17:40, tuż przed filmem „Kopciuszek”!

Wpływy z wigilijnego bloku zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która wykorzysta je na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce.