Plastyczna przygoda z polskimi produktami ST.ART

Pruszków, luty 2018 r. – firma St. Majewski, stawiając na bezpieczeństwo i polskie pochodzenie produktów oraz artystyczny rozwój swoich odbiorców, przygotowała nową serię artykułów brandowanych logo ST.ART. Są to akcesoria dedykowane najmłodszym osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę
z plastyką.

Kontakt ze sztuką w wychowaniu dzieci, odgrywa znaczącą rolę - rozwija ekspresję i umiejętności artystyczne. Właśnie na to stawia firma St. Majewski, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych artystów rokrocznie poszerza swoją ofertę o nowe artykuły plastyczne.

ST.ART to najmłodsza marka w ofercie firmy. Jest propozycją dla tych, którzy po raz pierwszy chwytają za przybory plastyczne. Wysokiej jakości polskie kredki, farby czy plastelina to idealny „ST.ART” dziecka do edukacji plastycznej i rozwoju zdolności manualnych, wyobraźni i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Produkty z logo ST.ART już z początkiem lutego dostępne będą w księgarniach, sklepach papierniczych stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju. Będą one atrakcyjne cenowo, dzięki czemu może cieszyć się nimi bardzo duża grupa odbiorców. Produkty przeznaczone są dla dzieci od lat 3.