Nowe twarze, grzywy i.. dzioby!?

W 2014 r. rodzina naszych licencji znacznie się powiększy. Dołączą do niej zarówno brandy, które odniosły już sukces, jak też zupełnie nowe, znakomicie rokujące tytuły. Ponieważ gusta naszych najmłodszych klientów zmieniają się bardzo szybko, jak zwykle wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie, aby wyprzedzić ich potrzeby przynajmniej o krok.

Nasze produkty przyozdobią m.in.: wizerunki uczniów Ever After High, bohaterów najbardziej wyczekiwanej licencyjnej premiery tego roku, oraz największej gwiazdy Disney Channel – Violetty. Po rocznej przerwie, z nowym filmem, nowymi postaciami i nowymi przygodami w nowym serialu powracają także kucyki My Little Pony. Do tego zaszczytnego grona dołączą wyjątkowi bohaterowie. W walce z Imperium wspiera ich już ponad 14 000 000 użytkowników gry Angry Birds Star Wars. Specjalnie dla fanów telefonów i tabletów, oznaczonych nadgryzionym jabłkiem przygotowaliśmy kolekcję iStyle, inspirowaną właśnie tymi niezwykle popularnymi urządzeniami. Listę nowych propozycji w naszej ofercie zamyka Big Face, kolekcja produktów z zawsze popularnymi wizerunkami zwierząt.

Niezależnie od licencji wszystkie produkty będą wykonane zgodnie ze standardami firmy St.Majewski. Od lat jest to gwarancja oryginalnego wzornictwa, wysokiej jakości wykonania i najwyższego bezpieczeństwa użytkowania.