Nowe licencje na sezon szkolny 2016/2017

EURO 2016

Już 10 czerwca odbędą się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016, które tym razem zagoszczą we Francji. W imprezie, po raz pierwszy udział wezmą 24 reprezentacje, w tym także Polska! Kapitanem drużyny biało-czerwonych w tym najważniejszym wydarzeniu będzie Robert Lewandowski.

W nowej kolekcji EURO 2016 przygotowaliśmy serię artykułów plastycznych (kredki, ołówki) i papierniczych (zeszyty, bloki, teczki), w którą każdy fan piłki nożnej powinien się zaopatrzyć!

Chcielibyśmy Państwu również przypomnieć, że w naszej ofercie od zeszłego roku króluje nieprzerwanie Robert Lewandowski, którego produkty znajdziecie Państwo także w naszym najnowszym katalogu na sezon 2016/2017.
EURO 2016_baner 1800x871px

r_lewandowski

 

THE SECRET LIFE OF PETS

Czy zastanawialiście się czasem co robią wasi ulubieńcy, gdy rano wychodzicie do pracy lub szkoły?

Już w wakacje 2016 r. swoją premierę będzie miał nowy film twórców megahitów "Jak ukraść księżyc?" oraz "Minionki" - "The Secret Life of Pets".
Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku!

W zeszłym roku ruszyła dedykowana strona internetowa, profile w mediach społecznościowych i kanał na YouTube. Wszystko wsparte zasięgową kampanią on-line.

Kolekcja produktów szkolnych zaprezentowana przez firmę St-Majewski składa się z szerokiej gamy produktów wykonanych w najwyższym standardzie. W skład wchodzą artykuły tekstylne, papiernicze i plastyczne, które wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół.

 

zestawy_secret_life2zestawy_secret_life

 

SOY LUNA

"Soy Luna" to nowa argentyńska telenowela twórców znajnej i lubianej przez nastolatki "Violetty", która swoją premierę na ekranach polskich telewizorów miała 16 maja 2016 r. Serial jest emitowany codziennie od poniedziałku do piątku na kanale Disney Channel. W planach przewidziano 80 odcinków, z których każdy ma trwać po 45 minut.

"Soy Luna" to historia o dziewczynie Lunie, która mieszka wraz z rodzicami w Meksyku. Jej pasją jest jazda na wrotkach i taniec. Niespodziewanie życie głównej bohaterki zmienia się. Wraz z rodzicami przeprowadza się do Argentyny, gdzie musi przystosować się do nowego życia, nowych przyjaciół i nowej szkoły.

Na potrzeby promocji serialu utworzono specjalną stroną internetową, aplikacje na urządzenia mobilne. 13 maja 2016 r. swoją premierę miał pierwszy album  "Soy Luna", na którym znajduje się 12 utworów muzycznych.

Poprzedniczka Luny - "Violetta" - podbiła serca fanów, co miało odzwierciedlenie w wysokich wynikach stacji Disney Channel. Nowy serial to niewątpliwie kolejna szansa na powtórzenie wielkiego sukcesu "Violetty".

W tym roku nasze portfolio zostało wzbogacone o artykuły szkolne z wizerunkiem głównej bohaterki serialu "Soy Luna".

zestawy_soyluna

DESCENDANTS

"Następcy" to amerykański film z kanonu "Disney Channel Original Movies". W główne role wcielają się gwiazdy młodego pokolenia, m.in. Dove Cameron, Cameron Boyce. 

Film przedstawia losy dobrych i złych bohaterów bajek Disney'a. Polska premiera filmu odbyła się 18 września 2015 r. i przerosła oczekiwania twórców.

Na fali popularności filmu została wydana książka pod tytułem "Wyspa Potępionych", która opowiada co działo się jeszcze przed filmem "Następcy". Już 13 czerwca 2016 r. swoją premierę będzie miała druga część.

Z racji na popularność filmu i książki zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję artykułów szkolnych, w skład której wchodzą: plecaki, piórniki, worki, kredki, zeszyty, teczki, bloki.

 

baner_descendants_2016_1800x871 projekt

 

NATIONAL GEOGRAPHIC

National Geographic to nasz nowy przebój w ofercie na sezon 2016/2017. Z tej okazji przygotowaliśmy bogatą kolekcję artykułów tekstylnych (plecaki, worki, saszetki, torby, piórniki) i papierniczych (zeszyty, bruliony, bloki, podkłady na biurko.

Produkty ze względu na nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość, będą idealne nie tylko dla ucznia do szkoły czy na wycieczkę, ale również dla dorosłego odbiorcy.

 

zestawy_national

MTV

MTV to najpopularniejsza stacja muzyczna na świecie. Od czasów założenia do dziś przewija się jako jedna z wizytówek kultury masowej, kształtuje trendy, zachowania i modę. Jej wpływ jest tak wielki, że czasami używa się określenia Pokolenie MTV.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wzorami, zaprojektowanymi z myślą o młodzieży, mającej poczucie aktualnej mody. Przygotowaliśmy bogatą ofertę tekstylną obejmującą plecaki, saszetki, torby, piórniki, a także papierniczą - zeszyty, bruliony, teczki.

 

zestawy_mtv