Jeszcze więcej Violetty

Z uwagi na rosnącą popularność tematyki związanej z serialem "Violetta", w naszej ofercie pojawiają się nieustająco nowe produkty z linii dedykowanej tej niezwykle utalentowanej młodej piosenkarce i gwieździe Disney Channel – Violetcie. Już teraz w sprzedaży dostępne są kredki w oprawie drewnianej, zeszyty z laminowaną okładką (w tym zeszyty do słówek i kołozeszyty), bruliony, bloki, zeszyty papierów kolorowych, teczki oraz walizka na kółkach, piórniki i plecaki 3D.

Violetta bije rekordy popularności nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Świadczy o tym chociażby fakt, że pokazy pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu „Violetta – tylko dla fanów” w ciągu jednego weekendu, zgromadziły w kinach sieci Helios ponad 33 000 widzów i był najchętniej oglądanym filmem tego tygodnia.

Sezon szkolny 2014/2015 zaowocuje rozszerzeniem gamy produktów z tą nastoletnią piosenkarką. Wizerunek Violetty pojawi się również na linii Music Stars, to oznacza moc ciekawych artykułów papierniczych dla fanów tej popularnej gwiazdy.