Konkurs Kulinarny "Kukurydza, groch, fasola witaminy w sobie chowa. Do sałatki dziś dodamy i do stołu zasiadamy"

I my tam byliśmy, miód i wino piliśmy..

Tam – to znaczy na finale Powiatowego Konkursu Kulinarnego i wina oczywiście nie piliśmy, ale z racji, że jako jeden ze sponsorów, zasiadaliśmy w jury, mieliśmy okazję posmakować specjałów przygotowanych przez najbardziej utalentowanych kulinarnie uczniów szkół podstawowych powiatu pruszkowskiego.

Kulinarny challenge pt. "Kukurydza, groch, fasola witaminy w sobie chowa. Do sałatki dziś dodamy i do stołu zasiadamy" zorganizowała w dniu 7 czerwca 2022 roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pruszkowie, a wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Pruszkowskiego.

Jako że zdrowy styl życia jest nam bliski i nie od dziś propagujemy go wśród najmłodszych, a Miasto Pruszkow jest naszym rodzinnym miastem, z przyjemnością towarzyszyliśmy młodym kucharzom w ich kulinarnych zmaganiach. Było smacznie, zdrowo i kolorowo – czyli tak, jak lubimy najbardziej.

Gratulujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu swojej kulinarnej pasji! Mamy nadzieję, że upominki od naszej marki ST.RIGHT świetnie sprawdzą się w szkole i w trakcie wakacyjnych wojaży.