Kim jesteśmy

Z lokalnej fabryki do największego producenta i dystrybutora artykułów szkolnych

Fabryka ołówków powstała w 1889 r. w Pruszkowie i działa nieprzerwanie od ponad 135 lat. Od początku istnienia dokładamy starań, by oferowane produkty wyróżniała wysoka jakość wykonania oraz bogate i wyszukane wzornictwo. Dzięki tym zabiegom firma „St. Majewski” osiągnęła pozycję lidera jako producent i dystrybutor artykułów szkolnych ze 100% kapitałem polskim. W naszym portfolio znajdują się znane i cenione marki takie jak: Bambino i Unipap, których produkty mają swych odbiorców i fanów zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Stawiamy na polskość, budujemy potęgę

Świadectwem naszego rozwoju w obrębie polskich fabryk jest połączenie w 2008 r. ze Strzegomskim Zakładem Produkcyjnym Unipap, którego wyroby papiernicze (zeszyty, bruliony, bloki, teczki, papiery kolorowe) produkowane są na najwyższym poziomie. Idąc o krok dalej, w 2016 r. połączyliśmy nasze siły z polskim Zakładem Produkcyjnym MONA, dzięki czemu wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne produkty.

 

Wychodzić naprzeciw oczekiwaniom

Pragnąc się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, cały czas poszerzamy naszą ofertę, czego wynikiem jest powstała w 2016 r. marka ST.RIGHT, której produkty skierowane są do nastoletnich odbiorców. Rozszerzając naszą ofertę nie zapominamy o tym, co przyczyniło się do naszego sukcesu, a mianowicie produkowane od blisko wieku kredki Bambino, których jakość i design podnosimy rok rocznie.

 

Współpraca i partnerstwo to podstawa

Jesteśmy licencjobiorcą największych polskich i światowych marek. Od lat współpracujemy z międzynarodowymi firmami, m. in.: The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro. W celu wsparcia dystrybutorów naszych produktów rozwinęliśmy szeroką działalność marketingową. Rok rocznie jesteśmy obecni na kilkudziesięciu branżowych, krajowych i międzynarodowych targach, na których prezentujemy naszą stale powiększającą się gamę produktów.