Hurtownie i sklepy detaliczne

Jeżeli reprezentujesz hurtownię, sklep detaliczny lub internetowy i chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami:

 

Dział Sprzedaży Hurtowej

Piotr Dutka
Dyrektor Działu Sprzedaży Hurtowej
tel. +48 509 862 564
e-mail: p-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubelskiepow. radomski

Jolanta Duda-Kołtun
tel. +48 608 645 908
e-mail: j-duda@st-majewski.pl

 

Województwo: łódzkie, wielkopolskie (z wyłączeniem pow. złotowskiego, pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego), pow. częstochowski

Marcin Michalak
tel. +48 608 645 905
e-mail: m-michalak@st-majewski.pl

 

Województwo: małopolskieopolskie, śląskie (z wyłączeniem pow. częstochowskiego), dolnośląskie (z wyłączeniem pow. legnickiego, polkowickiego, bolesławieckiego, zgorzeleckiego, lubańskiego, jeleniogórskiego)

Jarosław Bryzek
tel. +48 693 356 266
e-mail: j-bryzek@st-majewski.pl

 

Województwo: warmińsko-mazurskie, podlaskie 

Paweł Petkowski
tel. +48 781 980 266
e-mail: p-petkowski@st-majewski.pl

 

Województwo: mazowieckie (z wyłączeniem pow. radomskiego)

Mariusz Pamięta
tel. +48 669866566
e-mail: m-pamieta@st-majewski.pl

 

Województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskiepow. pilski, pow. złotowski

Tomasz Dutka
tel. +48 509 862 096
e-mail: t-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubuskie, zachodniopomorskie, pow. czarnkowsko-trzcianecki, pow. legnicki, pow. polkowicki, pow. bolesławiecki, pow. zgorzelecki, pow. lubański, pow. jeleniogórski

Norbert Sieradzki
tel. +48 669 856 566
e-mail: n-sieradzki@st-majewski.pl

 

Województwo: podkarpackie, świętokrzyskie

Piotr Cichoń
tel. +48 503 094 796
e-mail: p-cichon@st-majewski.pl