Hurtownie i sklepy detaliczne

Jeżeli reprezentujesz hurtownię, sklep detaliczny lub internetowy i chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami:

 

Dział Sprzedaży Hurtowej

Piotr Dutka
Dyrektor Działu Sprzedaży Hurtowej
tel. +48 509 862 564
e-mail: p-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubelskie, pow. radomski, pow. zwoleński, pow. lipski, pow. szydłowiecki, pow. przysuski, pow. opoczyński, pow. piotrkowski

Jolanta Duda-Kołtun
tel. +48 608 645 908
e-mail: j-duda@st-majewski.pl

 

Województwo: łódzkie (z wyłączeniem pow. radomszczańskiego, kutnowskiego, łowickiego, łęczyckiego, skierniewickiego, rawskiego, brzezińskiego, tomaszowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego), wielkopolskie (z wyłączeniem pow. złotowskiego, pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, chodzieskiego, wągrowieckiego, międzychódzkiego), dolnośląskie (z wyłączeniem pow. legnickiego, polkowickiego, bolesławieckiego, zgorzeleckiego, lubańskiego, jeleniogórskiego)

Marcin Michalak
tel. +48 608 645 905
e-mail: m-michalak@st-majewski.pl

 

Województwo: małopolskie, opolskie, śląskie, pow. radomszczański

Jarosław Bryzek
tel. +48 693 356 266
e-mail: j-bryzek@st-majewski.pl

 

Województwo: warmińsko-mazurskie, podlaskie, pow. żuromiński, pow. mławski, pow. przasnyski, pow. ostrołęcki, pow. ciechanowski, pow. makowski, pow. ostrowski

Paweł Petkowski
tel. +48 781 980 266
e-mail: p-petkowski@st-majewski.pl

 

Województwo: mazowieckie (z wyłączeniem pow. radomskiego, zwoleńskiego, lipskiego, szydłowieckiego, przysuskiego, żuromińskiego, mławskiego, przasnyskiego, ostrołęckiego, ciechanowskiego, makowskiego, ostrowskiego), pow. kutnowski, pow. łowicki, pow. łęczycki, pow. skierniewicki, pow. rawski, pow. brzeziński, pow. tomaszowski

Mariusz Pamięta
tel. +48 669 866 566
e-mail: m-pamieta@st-majewski.pl

 

Województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie, pow. pilski, pow. złotowski, pow. chodzieski, pow. wągrowiecki

Tomasz Dutka
tel. +48 509 862 096
e-mail: t-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubuskie, zachodniopomorskie, pow. czarnkowsko-trzcianecki, pow. międzychodzki, pow. legnicki, pow. polkowicki, pow. bolesławiecki, pow. zgorzelecki, pow. lubański, pow. jeleniogórski

Norbert Sieradzki
tel. +48 669 856 566
e-mail: n-sieradzki@st-majewski.pl

 

Województwo: podkarpackie, świętokrzyskie

Piotr Cichoń
tel. +48 503 094 796
e-mail: p-cichon@st-majewski.pl