Dzień Kredki – 22 listopada!

"Kolorowe kredki w pudełeczku noszę...". Kto z nas nie malował w dzieciństwie kredkami? A ile przy tym było świetnej zabawy!

Już jutro obchodzimy szczególny w naszej branży dzień - Dzień Kredki! Chyba wszystkie swoje pierwsze prace dzieci wykonują właśnie kredkami.  Dlatego też, w tym dniu kredka powinna znaleźć się w centrum zainteresowania. Idealnie sprawdza się ona w przedszkolu, szkole, domu, a także podczas długich jesiennych wieczorów.

Kredki Bambino towarzyszą dzieciom od pokoleń. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami.

Oferujemy standardowe kredki Bambino w papierowej owijce oraz kredki Bambino w oprawie drewnianej, w różnych konfiguracjach ilościowych i kolorystycznych.

Kredki Bambino dostępne są również w odsłonach licencyjnych, m.in. fani najaktualniejszych tematów, tj. Angry Birds Star Wars, Violetta, My Little Pony, Barbie, mogą mieć kredki ze swoimi ulubionymi bohaterami.