Bambino – marką Re@lnie Odpowiedzialną

Marka Bambino jest częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Odłącz się - Połącz się", której celem jest zapobieganie nadmiernemu i niewłaściwemu korzystaniu z ekranów przez dzieci. Jest nam niezmiernie miło przekazać informację o uzyskaniu certyfikatu Firmy Re@lnie Odpowiedzialnej 2022.

„Kampania ma za zadanie aktywizować rodziców w poszukiwaniu wiedzy, skłonić do przemyśleń oraz spróbować inaczej. Aby zachęcić do oderwania się od wirtualnego świata, organizujemy liczne konkursy dla rodzin oraz przedszkoli i szkół. Chcemy promować czas spędzony poza ekranami.” - wspomina Patricia Michalska - główny koordynator Kampanii. Marka Bambino idealnie wpisuje się w ten koncept, inspirując plastycznie, pobudzając kreatywność i wrażliwość artystyczną dzieci już od najmłodszych lat.

Od 03.06.2022 r. w ogólnopolskiej telewizji TVP ABC oraz w innych stacjach telewizji publicznej można zobaczyć spot kampanii społecznej: https://www.youtube.com/watch?v=EHcj8IJu7Wk, do którego głosu użyczyła, znana wszystkim lektorka, Krystyna Czubówna.

Więcej o kampanii https://odlaczsie-polaczsie.pl/