Wystartowała akcja CSR „Małe Dzieła Sztuki”

Jako firma społecznie odpowiedzialna organizujemy ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Małe Dzieła Sztuki", który ma na celu wesprzeć najbardziej potrzebujących.

W konkursie może wziąć udział każde dziecko. Wystarczy, że narysowany przez siebie obrazek sfotografuje i prześle za pomocą aplikacji, która znajduje się na naszym fanpage'u www.facebook.com/KonkursBambino. Prace można zgłaszać do 27 czerwca b.r. Jury wyłoni minimum 10 rysunków, które zostaną oprawione w ramy i wystawione na platformie internetowej charytatywni.allegro.pl. Licytacje prac odbędą się w dniach 1-14 lipca, a zebrane środki w całości zostaną przekazane Fundacji im. Marka Kamińskiego, z którą podjęliśmy współpracę, aby umożliwić nieuleczalnie chorej Patrycji spełnienie jej największego marzenia.

Patrycja ma 16 lat, nieuleczalny nowotwór mózgu i niezłomną wiarę w to, że marzenia się spełniają, jeśli tylko ma się odwagę marzyć. Jej pasją jest Japonia, a największym marzeniem wyprawa do Kraju Kwitnącej Wiśni. Jednak ze względu na trudną sytuację materialną rodziny Patrycji, podróż ta nie będzie możliwa bez wsparcia innych. Z pomocą przyjdą Mali Artyści, którzy wezmą udział w konkursie „Małe Dzieła Sztuki”.

Patronat nad akcją objęli: Fundacja im. Marka Kamińskiego, portale MM Warszawa i Qlturka.pl oraz Magazyn Kumpel.

Zapraszamy Państwa do wspierania razem z nami tego, jakże szczytnego celu.