St-Majewski i UNICEF – razem dla dzieci

Firma St-Majewski i UNICEF łączą swoje siły w działaniach na rzecz dzieci. Już w sierpniu do sklepów w całej Polsce trafi seria produktów marki BAMBINO i UNIPAP z logo UNICEF. Ich zakup wesprze programy realizowane przez organizację. Oprócz kultowych kredek BAMBINO z logo UNICEF i farb plakatowych, będzie można kupić zeszyty , bloki techniczne i rysunkowe, teczki z gumką wszystkie opatrzone logiem UNIPAP. Po raz pierwszy, produkty ze znakiem UNICEF będą dostępne w szerokiej ofercie na rynku polskim. Wcześniej ich sprzedaż ograniczona była do sklepu internetowego i punktu sprzedaży w centrum Warszawy.

UNICEF od kilku lat poszukuje lokalnych partnerów, którzy przejmują proces projektowania, produkcji i dystrybucji produktów organizacji. Często, dzięki tej współpracy, znane i cenione lokalne marki pojawiają się obok logo największej, międzynarodowej organizacji humanitarnej pomagającej dzieciom. Tak się stało w przypadku współpracy z St-Majewski. Kredki BAMBINO już od 126 lat towarzyszą dzieciom w różnych miejscach - szkole, przedszkolu czy domu. Każdy, kto zdecyduje się na zakup kredek BAMBINO i innych produktów z logo UNICEF wesprze programy pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. W ramach współpracy 7% ze sprzedaży każdego produktu z logo UNICEF, firma St-Majewski przekaże do organizacji. Jest to kwota, którą UNICEF w całości przekaże na swoje działania statutowe.

St-Majewski na wszystkich produktach z logo UNICEF zamieścił ciekawe informacje i statystyki. Polscy uczniowie dowiedzą się m.in., czym jest "Szkoła w Pudełku" i jak pomaga ona dzieciom w regionach dotkniętych katastrofami naturalnymi, czy konfliktami zbrojnymi.

Współpraca St-Majewski i UNICEF została zaplanowana na kolejne lata. Razem z powiększającą się ofertą produktów z logo UNICEF, organizowane będą działania angażujące polskie dzieci w pomoc rówieśnikom w najbiedniejszych krajach, a także poszerzające ich wiedzę na temat świata i jego problemów.

Spotkanie UNICEF_ST.MAJEWSKI_21 07 2015 (13) (Kopiowanie)

 

baner_produkty_unicef_4x2