Dzień Dziecka z marką Bambino!

Kto był, ten wie, a kogo zabrakło, niechaj żałuje! W niedzielę 1 czerwca, wraz z radiem RDC, świętowaliśmy  Dzień Dziecka w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym.

Z drżącym sercem spoglądaliśmy w niebo, ale udało się! Pogoda była wspaniała. Nie spadła ani jedna kropla deszczu, a przez większą część dnia świeciło wspaniałe słońce.

Tego dnia nie mogło zabraknąć niesamowitych atrakcji dla najmłodszych. Wraz z innymi współorganizatorami zadbaliśmy o to, aby w ten szczególny dzień, dzieci były radosne, uśmiechnięte i obdarowane licznymi niespodziankami. Specjalnie na tę okoliczność, przygotowaliśmy piękne i kolorowe stoisko. Miś, wiewiórka, tukan i słoń już z daleka witały tych, którzy chcieli wykazać się artystycznie. Na stoisku Bambino odbywały się animacje plastyczne, podczas których można było wykazać się kreatywnością, rysując, malując, lepiąc z plasteliny czy tworząc prace z papierów kolorowych. Na najmłodszych czekały kolorowanki z sylwetkami mieszkańców ogrodu zoologicznego. W trakcie pikniku zorganizowaliśmy kilka konkursów plastycznych oraz konkurs na temat znajomości oferty produktów Bambino przeprowadzony na głównej scenie eventu. Zwycięzców uhonorowaliśmy atrakcyjnymi nagrodami, między innymi wyprawkami szkolnymi.

Uśmiech i radość dzieci były podziękowaniem za zorganizowanie imprezy oraz ufundowanie nagród.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy!